Polityka prywatności

JESTEM NA:

MOJE SOCIAL MEDIA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Facebook
Instagram
Youtube
Spotify

 

2021 Damian Olszewski

Polityka prywatności

SPRAWDŹ OPINIE

10 LAT DOŚWIADCZENIA W SEKTORZE
FINANSÓW I DORADZTWA.

Co mówią osoby, które ze mną współpracują?

Youtuber

Tomasz "Gimper" Działowy

Dariusz Kalinowski

Karol "Blowek" Gązwa

Karol "Blowek" Gązwa 

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Youtuber

Youtuber

Dyrektor Zarządzający Harvent Capital

YouTuber

Pan Damian Olszewski jest partnerem biznesowym grupy inwestycyjnej Harvent Capital, gdzie odpowiada za zarządzanie i pomnażanie kapitału w obszarze inwestycji w nieruchomości.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panem Damianem, zarówno w zakresie osiąganej stopy zwrotu z jego transakcji, jak i wysokiego poziomu profesjonalizmu, wiedzy inwestycyjne i uczciwości.

Tomasz "Gimper" Działowy

YouTuber

Damian to człowiek, który często przychodzi mi do głowy jako najlepsza osoba do kontaktu, gdy pojawia się u mnie jakiś problem związany z finansami.
Posiada niesamowicie dużą wiedzę i mocno nieszablonowe myślenie, dzięki czemu zaoszczędziłem tysiące złotych. Absolutnym rekordem była sytuacja, gdy podczas wspólnego obiadu, podpowiedział mi zapis do aktualnie negocjowanej przeze mnie umowy, dzięki któremu nie straciłem TRZYSTU TYSIĘCY ZŁOTYCH. Od tamtej pory nauczyłem się, że nie warto oszczędzać na swoich finansach, bo potencjalne straty mogą być ogromne w stosunku do kosztów konsultacji w tym temacie. Gorąco polecam!

Współpraca z Damianem to czysta przyjemność. 

Mimo mojej początkowej niepewności z uwagi na to, że był to dla mnie zupełnie nowy obszar, wszystko poszło nad wyraz szybko i sprawnie . 

A sam Damian przy współpracy ze mną popisał się ogromna cierpliwością, podczas wdrążenia mnie w cały proces i w trakcie zadawania przeze mnie miliona drobiazgowych pytań Wszystko poszło sprawnie, dzięki Damian i gorąco polecam”

10 lat doświadczenia
w finansach.

Tomasz "Gimper" Działowy