Polityka prywatności

JESTEM NA:

MOJE SOCIAL MEDIA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Facebook
Instagram
Youtube
Spotify

 

2021 Damian Olszewski

Polityka prywatności

Najnowsze wpisy

Negocjuj jak Obajtek (BONUS)

W dzisiejszym odcinku nauczymy się wielu przydatnych metod negocjacji, które mogą pomóc Wam kupować wszystko taniej. Skupimy się najbardziej na negocjowaniu cen nieruchomości, jako, że dzisiaj mamy 2 wykładowców.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

To już pewne! OFE zostanie zlikwidowane. Pieniądze, które gromadziliśmy tam przez lata mogą zostać przeniesione do nowego IKE lub do ZUS-u. Pytanie co bardziej się opłaca?

LIKWIDACJA OFE - 
Wybrać IKE czy ZUS? 

 

Robert Lewandowski pojawił się z zegarkiem w cenie mieszkania i wybuchła medialna burza. Dlaczego za kopanie piłki otrzymuje się znacznie więcej niż np. Za ratowanie ludzkiego życia? Postanowiłem to wyjaśnić. Ile zatem zarabiają piłkarze i dlaczego tak dużo?

Sprawdźmy to!

CZYTAJ WIĘCEJ

LEWANDOWSKI: Ile zarabiają piłkarze?

30 000 zł BEZ PODATKU.
ILE ZYSKAMY?

Kwota wolna od podatku miałaby podobno wzrosnąć z lekko ponad 3 tysięcy dla przeciętnego obywatela aż do poziomu 30.000 zł zarezerwowanego do tej pory dla polityków. Czy jest to zwykła kiełbasa wyborcza czy może istnieje szansa na realne zmiany w obszarze, w którym wyższe kwoty wolne od podatku funkcjonują nawet w najbiedniejszym kraju świata!

 

CZYTAJ WIĘCEJ

NAJNOWSZE WPISY

 

W dzisiejszym odcinku przyjrzymy się działalności najpopularniejszej marki napojów energetycznych. Oczywiście mowa tutaj o Red Bullu - światowym liderze, który ma udział w ponad 40 procentach światowego rynku. 

CZYTAJ WIĘCEJ

NA CZYM NAPRAWDĘ
ZARABIA REDBULL?

Jak zrobić FLIPA NA GROBIE?!

Co można robić na cmentarzu oprócz odwiedzania grobów bliskich? BIZNES. Dobrze słyszeliście. Coraz więcej osób handluje tam nie kwiatami czy zniczami, ale -zarezerwowanymi miejscami na pochówek. W dzisiejszym odcinku przyglądam się bliżej nielegalnej procedurze handlu grobami, na której wielu ludzi się bogaci.

CZYTAJ WIĘCEJ